The deal is that Payday Loans Indiana online can save your time, nerves and make a solution of all your financial problems.
Zovirax Online

LAN párty 11

Letné prázdniny sme u nás vo Veľkých Kršteňanoch ani tento rok neuviedli inak ako ďalším pokračovaním našej LAN párty, ktorá sa mohla uskutočniť v dome kultúry vďaka našej obci, ktorá nám tieto priestory bezplatne zapožičala, za čo jej ďakujeme.

Noc z 29. na 30. júna bola plná hrania konzolových a PC hier na už 11. pokračovaní tejto medzi mladými obľúbenej a na okolí ojedinelej udalosti.

Zúčastnilo sa asi 70 hráčov a hráčiek z Veľkých a Malých Krštenian, Skačian, Pažite, Ostratíc, Kolačna, Partizánskeho, Prievidze a ďalších okolitých miest a obcí, ktorí si zo sebou priniesli spolu asi 34 počítačov a notebookov.

Tí, ktorí prišli bez moderného vybavenia, si mohli vychutnať najnovšie herné tituly na najmodernejších konzolách ako sú Xbox 360 s Kinectom (ovládanie pohybom tela), Playstation 3 a Nintendo Wii (s gyroskopickým ovládaním).

My, ktorí sme si počítače a notebooky priniesli, sme si mohli naplno užiť PC hry, ktoré nás bavia a zahrať si ich s priateľmi po LAN sieti. Najhranejšiou hrou bol samozrejme Counter-Strike 1.6, v ktorom sme uskutočnili aj turnaj dvaja na dvoch hráčov, kde sa zúčastnilo spolu 12 tímov. Hralo sa o hodnotné ceny, ktoré do turnaja venovala firma IKarCOM s.r.o. a o reklamné predmety od propagačnej tlačiarne Ďuvel.

Umiestnenie tímov bolo nasledovné:

  1. Dávid Jašek a Nikolas Kolman (Partizánske)
  2. Marek Makva (Veľké Kršteňany) a Milan Glajsa (Pažiť)
  3. Lukáš a Juraj Morávekoví (Ostratice)

Celý večer sa niesol v duchu dobrej nálady, plný priateľských stretnutí, dobrej hudby od DJ Wesaqueho, chutného občerstvenia priamo z ohňa alebo z bufetu a samozrejme hrania hier od večera do rána.

Dúfame, že ďalším pokračovaním tejto udalosti sa nám podarí letné prázdniny aj ukončiť.

Hraniu zdar.

Autor textu a foto: Tomáš Podmaník