The main criterion for them is your ability to repay any Wisconsin Loans Online, they are not interested in your previous attempts, the current one is all that matters.
Keflex

Vianočné posedenie 2013

14. decembrové popoludnie sa v našej obci nieslo v znamení prichádzajúcich Vianoc. Členovia miestnej ZO JDS na Slovensku pripravili pre všetkých spoluobčanov už tradičné vianočné posedenie.

Sviatočne vyzdobená sála kultúrneho domu dýchala čarom prichádzajúcich Vianoc. V pripravenom kultúrnom programe sa na pódiu predstavilo niekoľko generácií Veľkokršteňancov. Vianočné koledy zazneli v podaní seniorov a po nich sa predstavili tí najmenší - deti z tunajšej materskej školy. Sťa snehové vločky odvážne predstúpili pred zaplnenú sálu, tancovali, spievali, recitovali básne a vinše, ktorými navodili sviatočnú vianočnú atmosféru. V ich podaní ožil aj dávny biblický príbeh o kráľovi Herodesovi a troch kráľoch. Potom ich vystriedali starší kamaráti – žiaci i študenti, ktorí sa predstavili pásmom básní a piesní. Svojím speváckym vystúpením zaujala najmä Veronika Kluchová. Všetci účinkujúci si za svoje vianočné pásmo získali uznanie publika, o čom svedčí i dlhotrvajúci potlesk. Prítomní s nadšením konštatovali, že nám vyrastá šikovná generácia.
Po kultúrnom programe pozvali naši hostitelia všetkých na symbolickú štedrú večeru. Stoly sa prehýbali ovocím, oblátkami i všakovakým vianočným pečivom. Pochutnali sme si na makových pupáčkoch i chutnej kapustnici. Toto všetko pripravili šikovné ruky členiek JDS.
Poďakovanie za nevšedne strávené predvianočné chvíle patrí organizátorom celého podujatia – členom miestnej ZO JDS i pani učiteľkám materskej školy za ich nápaditosť, trpezlivosť a prípravu detí.